Malinowe Factory 2020 – biostymulacja Bioup®

Niekorzystne warunki pogodowe w tym sezonie, czyli wielokrotnie występujące przymrozki, długo utrzymujące się niskie temperatury czy silne wiatry spowodowały wiele problemów na plantacjach. Skutkiem takich warunków jest zredukowana masa zielona oraz ograniczony wzrost roślin i owoców. Tego typu problemy występują coraz częściej przy zmieniającym się, niestabilnym klimacie. Drugim proponowanym przez nas produktem, w obrębie projektu Malinowe Factory 2020, jest Bioup® wpływający na regenerację, poprawę wzrostu i odporności krzewów.

Bioup® – potęga biostymulacji

Proponowany przez nas preparat to Bioup®, czyli biostymulator oparty na specjalnie wyselekcjonowanych enzymach oraz wyciągach roślinnych będących źródłem giberelin, auksyn i cytokinin. Wykazuje on bardzo silny wpływ na podziały komórkowe w owocach poprzez wzmożenie syntezy ATP (dzięki niemu roślina ma energię do wzrostu i podziałów komórkowych). Co ważne, ATP nie jest magazynowane tylko powstaje na bieżąco, zatem im wyższa jest chwilowa produkcja, tym więcej momentalnie roślina ma energii.

Jako nawóz odżywiający do zastosowania razem z preparatem Bioup® wybrano Grow More® 19.19.19 Super Crop, zawierający makro- i mikroskładniki jakości spożywczej, a także algi, aminokwasy, witaminy, enzymy i kompleks glicyna betaina. Wszystkie te składniki zapewniają bardzo szybkie i efektywne działanie produktu.

Pełne informacje na temat planowanych działań umówiono na filmie wraz z dr Pawłem Krawcem:

Pełny artykuł można znaleźć na stronie Jagodnik.pl pod linkiem:

Wróć
do najnowszych artykułów